Україна - Швейцарія: онлайн-трансляція матчу Ліги націй (рахунок 2:1)

Україна - Швейцарія: онлайн-трансляція матчу Ліги націй (рахунок 2:1) Фото: (facebook.com/SFA)

Слідкуємо за першим поєдинком команди Шевченка у 2020 році

Збірна України зійдеться зі Швейцарією в стартовому матчі вищого дивізіону Ліги націй. Трансляція почнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися гру можна на телеканалах "Футбол 1" і ТРК "Україна". Пандемія коронавірусу нікуди не відступила, тому гра пройде за порожніх трибун.

Матч завершено 2:1

90+3 хв. Фінальний свисток!

86 хв. Штеффен отримав заслужене попередження, небезпечно в'їхавши в Тимчика.

78 хв. Мораес міг добивати після удару Яремчука, проте толком не влучив по м'ячу.

75 хв. Зінченко і теж вище!!!

72 хв. Удар Яремчука пройшов набагато вище воріт.

68 хв. ГООООООООЛ! Зінченко отримав від Михайличенка і закрутив м'яч у дальній кут воріт.

62 хв. Малиновський виконав дуже невдалий удар зі штрафного - м'яч пройшов набагато вище воріт Зоммера.

59 хв. Перша жовта картка в грі дісталася Ельведі, який грубо зіграв проти Михайличенка.

56 хв. А ось зараз ми могли пропускати! Рубен Варгас ледь не вивів швейцарців вперед, але нас врятувала штанга.

54 хв. Першу заміну робить Шевченко: Коноплянку замінив Яремчук.

53 хв. Небезпечно! Мбабу навісив в штрафну, де Кривцов зумів випередити Сеферовича.

48 хв. Коноплянка вчергове втратив м'яч.

46 хв. Заміна в перерві у Швейцарії: замість Цубера на поле вийшов Штеффен.

45+1 хв. Арбітр дає свисток, вирушаємо на перерву.

41 хв. Зрівнюють швейцарці зусиллями Сеферовича.

39 хв. Малиновський віддав Тимчику, який передав на Мораеса, той намагався тонко вивести на удар Ярмоленка, але Андрій не встиг до м'яча

36 хв. 4:0 за кутовими на користь збірної Швейцарії.

28 хв. Відсоток володіння м'ячем 64% у швейцарців проти 36% в України.

26 хв. Зінченко втратив м'яч перед штрафним, але Матвієнко відвів загрозу, кинувшись під удар Сеферович.

22 хв. Малиновський розганяв контратаку, пасанув на Зінченка, той далі віддав Коноплянці, який пробив дуже невдало.

21 хв. Мбабу небезпечно прострілював - Матвієнко упорався.

14 хв. ГОООООООООООООООЛ! Дебютант сьогоднішньої зустрічі Тимчик пройшов по правому флангу і пробив, але влучив у воротаря. Ярмоленко не розгубився і в оточенні захисників ударом п'ятою закотив м'яч у ворота!

10 хв. Який шанс!!! Пробивав Малиновський, але стійка завадила йому, другий удар від Ярмоленка і трішки не вистачило для того, щоб влучити у ціль. По нулях у нас поки.

6 хв. Приглядаються команди, видно, що не поспішають йти вперед. Хоча ігровою ініціативою володіє Швейцарія.

1 хв. Стартували!

21:44 Грі передує хвилина мовчання в пам'ять про лікаря збірної України Антона Худаєва.

21:43 Лунає гімн України, який у записі виконують уболівальники "Арени Львів".

21:30 Матч зі Швейцарією стане вже 19 для "синьо-жовтих" у Львові. Ця арена є справжньою фортецею для нашої команди: 16 перемог і дві нічиї.

21:15 На поєдинку працюватиме бригада арбітрів зі Швеції на чолі з Андреасом Екбергом.

21:00 Форма команд на гру: збірна України вийде на зустріч у жовтому комплекті форми, а її суперники - в червоному.

Фото УАФ

20:24 У стартовому складі збірної України в матчі проти Швейцарії є два дебютанти. Свої перші зустрічі проведуть захисник "Динамо" Олександр Тимчик і захисник "Андерлехта" Богдан Михайличенко. Обидва минулого сезону виступали за "Зорю".

Повністю склад виглядає так:

Україна: Пятов - Михайличенко, Матвієнко, Кривцов, Тимчик - Степаненко, Малиновський, Зінченко - Коноплянка, Ярмоленко - Мораес
Запасні: Бущан, Лунін, Соболь, Пластун, Караваєв, Сидорчук, Харатін, Коваленко, Марлос, Циганков, Яремчук, Супряга.

Швейцарія: Зоммер - Цубер, Родрігес, Аканджі, Ельведі, Мбабу - Варгас, Джака, Соу, Емболо - Сеферович
Запасні: Мвого, Омлін, Відмер, Ланг, Ебішер, Штеффен, Фасснахт, Аджеті, Гаврановіч, Зом, Омерагіч, Беніто