ua en ru

Україна з сьогоднішнього дня входить в Трійку ОБСЄ з тим, щоб в 2013 р. прийняти на себе керівництво в цій організації, - Янукович

Україна з 1 січня 2012 р. увійшла до складу трійки організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ). Про це повідомляє прес-служба Президента України Віктора Януковича.
"Цей рік, для Україні буде насамперед роком європейським. Ми налаштовані на підписання Угоди про асоціацію з ЄС, визнання за Україною права стати повноправним членом європейського співтовариства", - заявив Янукович.
Крім того, глава держави додав, що з 1 січня 2012 року Україна увійшла до трійки ОБСЄ з тим, щоб в 2013 р. прийняти на себе керівництво в цій найбільшій в світі регіональнії організації безпеки.