Україна розраховує на сприяння Єврокомісії у фінансуванні реконструкції ГТС, - Міненерговугілля

НовиниЕкономіка    26.03.2012 - 10:11

Україна розраховує на сприяння Єврокомісії та особисто єврокомісара з питань енергетики Гюнтера Оттінгера у вирішенні питання виділення міжнародними фінансовими інституціями позики на модернізацію ГТС України та, у першу чергу, реалізацію проекту реконструкції газопроводу "Уренгой - Помари - Ужгород". Про це йшла мова під час зустрічі міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Бойка з єврокомісаром з питань енергетики Гюнтером Оттінгером, що відбулася 22 березня 2012 р. у Брюсселі, передає прес-служба Міненерговугілля.

"Розроблено ТЕО, згідно з яким передбачається декілька етапів фінансування, над якими ми зараз працюємо. Перший етап обійдеться приблизно в 300 млн. євро, це фінансування реконструкції газогону "Уренгой - Помари - Ужгород", - зазначив Бойко.

При цьому міністр наголосив, що для підтримки в належному стані своєї газотранспортної системи Україна поки що самостійно здійснює необхідні заходи.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Оттінгер зазначив, що питання виділення міжнародними фінансовими інституціями позики на модернізацію ГТС України та, у першу чергу, реалізацію проекту реконструкції газопроводу "Уренгой - Помари - Ужгород" має бути вирішено до червня-липня 2012 р.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: ГТС
On Top