Україна просить Канаду відновити переговори про створення ЗВТ
Україна просить Канаду відновити переговори про створення зони вільної торгівлі. Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на зустрічі з прем'єром Канади Стівеном Харпером, передає кореспондент РБК-Україна.
"Ми звернулися до наших канадських друзів з проханням поновити переговори про створення зони вільної торгівлі між Україною та Канадою, які були перервані два роки тому", - сказав Яценюк.
Він також висловив зацікавленість у співпраці з Канадою в енергетичному секторі.
Крім того, Яценюк подякував уряду Канади за згоду надати 220 млн дол. в рамках широкого пакету, який розглядається МВФ.
"Ми обговорили з прем'єр-міністром та міністром юстиції Канади пакет технічної допомоги для... подолання корупції в Україні та ...для створення незалежної судової системи", - зазначив український прем'єр.