Україна просить у ЄС додаткових торгових преференцій

НовиниЕкономіка    25.08.2016 - 14:57
Фото: Гройсман сподівається на додаткові торгові преференції від ЄС
Фото: Гройсман сподівається на додаткові торгові преференції від ЄС

Гройсман також підкреслив пріоритетність запровадження режиму безвізових поїздок для українців

Україна просить від Європейського союзу додаткових торгових преференцій. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Зазначається, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у четвер, 25 серпня, зустрівся з головою Представництва ЄС в Україні Яном Томбінським напередодні закінчення його дипломатичної місії в Україні.


"Прем'єр-міністр висловився за необхідність надання ЄС додаткових торговельних преференцій для України, що дасть можливість успішно забезпечити реалізацію торговельної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС… Володимир Гройсман зазначив, що "розширення доступу українських товарів до ринку ЄС матиме відчутний позитивний вплив як на економіку України, так і на український бізнес", - сказано в повідомленні.

Крім того, голова уряду підкреслив пріоритетність запровадження режиму безвізових поїздок для громадян України. Він закликав європейську сторону до якнайшвидшого завершення відповідних процедур щодо лібералізації Євросоюзом візового режиму для українців.

Гройсман також наголосив на необхідності завершення найближчим часом процесу ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

У свою чергу Томбінський запевнив у підтримці України з боку ЄС, зокрема в умовах агресії та загрози її територіальній цілісності.

"Ми з європейського боку бачимо український бій як більш універсальний бій, бо це бій за свободу, демократію, суверенність не лише України. Я впевнений, що шлях - європейський шлях, який Україна обрала, посилить суверенність Української держави", - підкреслив він.

Нагадаємо, комісар ЄС з питань торгівлі Сесілія Мальмстрем заявила, що ЄС буде готовий у вересні повідомити про додаткові торгових преференціях для України.

On Top