У вересні ЄС повідомить про виділення Україні додаткових торговельних преференцій

НовиниЕкономіка    20.07.2016 - 11:26
Фото: Сесілія Мальмстрьом
Фото: Сесілія Мальмстрьом

Гройсман закликав Єврокомісара якнайшвидше ухвалити рішення про запровадження таких преференцій

Комісар Європейського союзу  з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом заявила, що ЄС буде готовий у вересні повідомити про додаткові торговельні преференції для України. Про це вона сказала в ході зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом у Брюсселі, передає прес-служба Кабінету міністрів.

"Ми будемо готові у вересні повідомити про додаткові торговельні преференції для України", - зазначила Мальмстрьом.

Так, Гройсман закликав Єврокомісара якнайшвидше ухвалити рішення про запровадження ЄС додаткових торговельно-економічних преференцій для України.


"ЄС має рішуче підтримати Україну у контексті російських транзитних і торговельних обмежень… Дуже важливо, щоб сфера дії автономних преференцій ЄС була амбіційною і включала в себе критично важливі категорії товарів, такі як м'ясо птиці, агропродукція тваринного походження, мука, фруктові соки, електротовари, алюміній та вироби з нього", - наголосив український прем’єр.

Крім того, сторони відзначили зацікавленість у поглибленні двосторонньої взаємодії з питань промислової політики. У цьому контексті було наголошено на необхідності започаткування діалогу високого рівня Україна - ЄС з питань промислової політики.

Нагадаємо, Гройсман та Високий представник Європейського союзу у закордонних справах і політиці безпеки Федеріка Могеріні домовилися провести в кінці року Рада асоціації Україна - ЄС.

On Top