Україна не дозволить РФ інфільтрувати Донбас на своїх умовах, - Порошенко

НовиниПолітика    06.09.2016 - 11:24
Фото: Порошенко запевнив, що не дозволить РФ инфильтрировать Донбас на своїх умовах
Фото: Порошенко запевнив, що не дозволить РФ инфильтрировать Донбас на своїх умовах
Стратегічною метою України залишається вступ до НАТО, - Порошенко Порошенко розповів, за яких умов можлива нова хвиля мобілізації

Другого читання змін до Конституції не відбудеться до сталого припинення вогню

Україна не дозволить Росії інфільтрувати Донбас на своїх умовах. Про це сьогодні під час відкриття п'ятої сесії VIII скликання Верховної Ради України заявив президент Петро Порошенко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Другого читання Конституційних змін, примара яких постійно блукала цією залою, не відбулося, як ви бачите, і не відбудеться, поки не виконають відповідні вимоги", - заявив Порошенко.

За його словами, серед таких умов стале припинення вогню, виведення російських військ і техніки з окупованої території та відновлення контролю над українсько-російським кордоном.

"Без вас (нардепів - ред.) не станеться ані змін до Конституції, ані закону про місцеві вибори на частині Донбасу, ані жодного іншого стратегічного кроку", - додав Порошенко.

Президент також зазначив, що українська сторона не дозволить  РФ втілити плани щодо інфільтрування Донбасу до складу України на своїх умовах для підриву ситуації зсередини.

Нагадаємо, в Міністерстві закордонних справ України заявили, що за два роки Російська Федерація не виконала жодного пункту мінських угод по Донбасу.

Читайте в розділі

У Туреччині розглянуть законопроект про збільшення повноважень президента

Лещенко розповів про відкати за поставки газу, які Онищенко отримував за допомогою Кононенко

Якщо Трамп "здасть" Україну РФ, то стикнеться зі "стіною протидії" в Конгресі, - сенатор

On Top