ru ua

Україна і Португалія домовилися активізувати економічне співробітництво

Україна і Португалія домовилися активізувати економічне співробітництво Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Сторони можуть активізувати співпрацю у високотехнологічних сферах

Україна і Португалія домовилися активізувати економічне співробітництво, насамперед, у високотехнологічних сферах. Про це йдеться в повідомленні прес-служби президента України Петра Порошенко за підсумками його зустрічі з міністром закордонних справ Португалії Аугушту Сілвою.

Повідомляється, що сторони обговорили кроки, спрямовані на поглиблення політичного діалогу між країнами та взаємовигідне співробітництво в різних сферах. Співрозмовники також домовилися про доцільність активізації двосторонньої торговельно-економічної взаємодії, насамперед, у високотехнологічних сферах.

Крім того, Сілва відзначив позитивну роль української громади в Португалії, яка створює сприятливий клімат для розвитку двосторонніх відносин. Порошенко привітав нещодавнє рішення парламенту Португалії про визнання Голодомору в Україні 1932-1933 років геноцидом українського народу. Також повідомляється, що Порошенко прийняв запрошення відвідати Португалію до кінця року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Порошенко ініціював створення трастового фонду НАТО для реабілітації українських військових.