Україна підписала ветеринарний сертифікат на імпорт телятини з Нідерландів

Голова Госветфитослужбы України Іван Бісюк і головний ветеринарний інспектор Королівства Нідерланди Крістіан Бруски підписали погоджений сторонами ветеринарний сертифікат на експорт телятини (отриманої від тварин, не старше 12 місяців) з Нідерландів в Україну. Про це повідомляє прес-служба Держветслужби.

Крім того, Бісюк провів низку робочих зустрічей, зокрема з головним ветеринарним інспектором і делегатом асамблеї Кшиштофом Яжджевски. Колеги обговорили основні пріоритети співробітництва, зокрема завершення парафування та підписання угоди про створення буферної зони для запобігання розповсюдження сказу.

Держветслужби також повідомила, що експерти Міжнародного епізоотичного бюро, Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, генерального директорату Європейської комісії з охорони здоров'я і захисту прав споживачів під час своїх попередніх місій в Україні визнали результати діяльності служби відповідними положеннями Всесвітньої торгової організації (СОТ) і вимогам ЄС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся