Україна піднялася в рейтингу легкості сплати податків

НовиниФінанси    24.11.2016 - 10:37
Фото: в Україні сало легше платити податки
Фото: в Україні сало легше платити податки

Наша країна посіла 84 місце серед 190 країн

Україна підвищила рейтинг легкості сплати податків Paying Taxes, зайнявши 84 місце серед 190 країн (у минулому році – 107). Про це повідомляє прес-служба міністерства фінансів.

Як повідомляється, підвищення рейтингу на 23 пункту сприяли зміни, які відбулися в податковій сфері в минулому році. Зокрема, зниження ставки ЄСВ з 41% до 22%, ставки рентної плати за користування надрами для видобування природного газу, скасування утримання ЄСВ у розмірі 3,6% із заробітної плати працівників та утвердження єдиної базової ставки ПДФО в розмірі 18% (замість двох - 15% і 20%).

Крім того, підвищення зазначеного рейтингу посприяло запровадження нового порядку відшкодування ПДВ та системи електронного адміністрування реалізації пального.

Рейтинг Paying Taxes складається щорічно Світовим банком спільно з аудиторською компанією PricewaterhouseCoopers за підсумками попереднього податкового року.

Податкові системи оцінюються за 4 параметрами:

загальна податкова ставка;

час, що витрачається платником на сплату податків;

кількість платежів;

система відшкодування ПДВ.

Нагадаємо, Нефедов розповів, як Україна може піднятися на 40 позицій в рейтингу Doing Business.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся