ua en ru

Україна подала заявку на отримання статусу спостерігача в Організації Ісламського співробітництва

Україна подала заявку на отримання статусу спостерігача в Організації Ісламського співробітництва Фото: Ганна Гопко

Також було обговорено питання відкриття в Києві культурного ісламського центру

Україна подала заявку на отримання статусу спостерігача в Організації Ісламського співробітництва. Про це повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Так, голова комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з парламентською делегацією Королівства Саудівської Аравії.

"Голова Комітету також висловила сподівання на дружню підтримку з боку Королівства Саудівської Аравії в питанні розгляду заявки України на отримання статусу спостерігача в Організації Ісламського співробітництва для просування нашої позиції в мусульманському світі", - сказано в повідомленні.

Також було обговорено питання відкриття в Києві культурного ісламського центру.

Крім того, українські парламентарі подякували за підтримку Саудівської Аравією України на міжнародній арені, зокрема, її політичної незалежності, територіальної цілісності та суверенітету.

У свою чергу представники делегації Саудівської Аравії наголосили на важливості плідної парламентської співпраці та висловили подяку за голосування України щодо ситуації в Ємені.

Нагадаємо, у травні минулого року державне підприємство "Антонов" уклало нові контракти на поставку літаків до Саудівської Аравії.