Україна планує збільшити товарообіг із Грузією до 1 млрд дол. у рік

Україна планує збільшити товарообіг із Грузією до 1 млрд дол. у рік. Про це завив віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул під час робочої зустрічі з офіційно вступив на посаду Президента Грузії Георгій Маргвелашвілі, передає прес-служба віце-прем'єра.

"Україна зацікавлена у подальшому розвитку відносин з Грузією, заснованих на дружніх стосунках між нашими народами і взаємовигідних економічних зв'язках. Першочерговим завданням ми бачимо збільшення товарообігу до 1 млрд (дол.) у рік і реалізацію спільних проектів в енергетичній, транспортній та інфраструктурній галузях", - заявив Вілкул.

Маргвелашвілі у свою чергу зазначив: "Хочу подякувати керівництву України за привітання. Відносини між нашими країнами традиційно будуються на основі добросусідства. Ми завжди будемо дивитися на Україну, як на нашого близького друга, і наша співпраця буде поглиблюватися".

Зазначимо, що товарообіг між Україною і Грузією за шість місяців 2013 р. склав більше 314 млн дол., а за 2012 р. - 764 млн дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся