ru ua

Украина планує збільшити до 2020 р. аграрне виробництво та експорт на 60%

Украина планує забезпечити зростання аграрного виробництва та експорту до 2020 р. на 60%. Про це на брифінгу під час засідання Кабінету міністрів України заявив міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк, передає кореспондент РБК-України.

"Україна розпочинає активну участь у продовольчих програмах ООН, і продовольча програма ООН - ФАО прогнозує , що Україна у найближчі роки матиме найбільший у світі відсоток зростання аграрного виробництва та, відповідно, експорту сільгосппродукції, який до 2020 р. збільшиться на 60%", - заявив Присяжнюк.

Він нагадав, що до 2015 р. планується введення в дію 312 об'єктів : "Це дасть можливість залучити у розвиток галузі майже 30 млрд грн інвестицій та створити близько 32 тис. додаткових робочий місць. За 8 міс. Цього року вже введено в експлуатацію 45 таких об'єктів, що забезпечило надходження 3,2 млрд грн інвестиційних ресурсів".

За словами Присяжнюка, такі темпи даються підстави очікувати вже у цьому році виробництва валової продукції господарства на рівні 109-111% у порівнянні з минулим роком, а у вираженні цін 2010 р. це становитиме 242 млрд грн.