ua en ru

Україна перейде на загальний режим оподаткування в АПК з 2016 р., - Яресько

Україна перейде на загальний режим оподаткування в АПК з 2016 р., - Яресько Фото: наталія Яресько

АПК зараз є найбільш вагомою галуззю української економіки

Україна зможе перейти на загальний режим оподаткування в агропромисловому комплексі (АПК) починаючи з 2016 року. Про це сьогодні під час презентації основних напрямків бюджетної політики на 2016 рік у Верховній Раді повідомила міністр фінансів України Наталія Яресько, передає кореспондент РБК-Україна.

"АПК зараз є найбільш вагомою і найбільш сильною галуззю української економіки. Але ми з вами підписали і домовилися на програму МВФ, згідно з якою Україна перейде на загальний режим для АПК з 1 січня 2016 року. Ми це зробили не тому, що нас змусили, а тому, що ми також віримо, що це правильно, що всі повинні бути в однакових умовах. Ми віримо, що це в жодному разі не зупинить аграрний сектор. Але він дійсно повинен відігравати велику роль в податковій базі ", - заявила Яресько.

Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла в першому читанні і в цілому законопроект № 2527 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення справедливих умов для реалізації сільгосппродукції та підтримки безпосередніх сільгосптоваровиробників".