Україна очікує пропозицій від Канади по продовженню переговорів про створення ЗВТ

Четвер 19 червня 2014 16:15
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України очікує пропозицій від канадської сторони щодо продовження переговорів щодо створення зони вільної торгівлі.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України очікує пропозицій від канадської сторони щодо продовження переговорів щодо створення зони вільної торгівлі. Про це РБК-Україна повідомив урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій П'ятницький.

"Ми провели зустріч у Женеві близько місяця тому для того, щоб зрозуміти, де ми знаходимося зараз просто чекаємо пропозицій від канадської сторони. Якщо вони будуть готові приїжджати і продовжувати переговори - ми готові. Ми, по суті, перебуваємо з ними в режимі електронного листування", - сказав П'ятницький.

Він зазначив, що поки не зрозуміло, коли відбудеться наступний етап переговорів. Також урядовий уповноважений уточнив, що особисто представляє українську сторону на переговорах.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся