Україна очікує поставок 560 тис. тонн антрациту з альтернативних джерел, - Насалик

НовиниЕнергетика    04.11.2016 - 11:16
Фото: Ігор Насалик
Фото: Ігор Насалик

Україна отримує вугілля з шахт в зоні АТО, які зареєстровані на контрольованій території

З альтернативних джерел в Україну має бути доставлено 560 тисяч тонн вугілля антрацитової групи. Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді України заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, передає кореспондент РБК-Україна.

"На сьогоднішній день зафрахтовано більше 560 тисяч тонн антрацитової групи, яка поставляється з альтернативних джерел. Зокрема, на сьогоднішній день поставляє антрацитову групу не тільки "Центренерго", який має вплив безпосередньо на Фонд державного майна і можливо, Міністерство енергетики, але і група ДТЕК і група Технова", - заявив Насалик.

Міністр зазначив, що вчора група ДТЕК доставила 77 тисяч тонн вугілля. За його словами, Україна споживає у теплових генераціях 24,5 мільйона тонн вугілля, 9,2 мільйони тонн з яких належать до антрацитової групи, яка не видобувається на контрольованій території.

"Антрацитову групу вугілля, яку на сьогоднішній день Україна отримує з зони АТО, це вугілля з шахт, які зареєстровані і платять податки на території України", -  додав Насалик.

Нагадаємо, раніше міністр заявив, що через порти в Україні щомісяця можна імпортувати 550-600 тисяч тонн вугілля.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Рева розповів, скільки керівників приватних компаній нараховують собі мінімальну зарплату Парламент прийняв за основу законопроект про Вищу раду правосуддя
On Top