Через порти в Україну можна щомісячно імпортувати до 600 тис. тонн вугілля, - Насалик

НовиниЕнергетика    15.09.2016 - 12:12
Фото: міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик
Фото: міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик

За словами міністра, потреба України в антрациті становить 9,2 млн тонн

Через порти в Україну щомісяця можна постачати 550-600 тисяч тонн вугілля. Про це сьогодні на спільному засіданні Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки та Комітету у закордонних справах заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, передає кореспондент РБК-Україна.

"Буде зустріч із представниками всіх портів, які є в Україні, ми будемо дивитися логістику можливості постачання вугілля за межами України через порти. На сьогоднішній день це приблизно 550-600 тисяч тонн, які ми щомісяця можемо поставляти з логістики портів, тобто за межами зони АТО ", - заявив Насалик.

Міністр також додав, що формули поставки вугілля "Роттердам плюс" і "Польща плюс" не можуть забезпечити потреби України в антрациті в повному обсязі.

Крім того, за його словами, з червня по серпень 2016 було використано на 2 млн тонн вугілля антрацитної групи більше, ніж в минулому році.

"Варто відзначити, що не працювали 2 блоку, тому ми працювали тільки на 9 блоках. Якби ми працювали в штатному режимі, сьогодні взагалі не знали, куди подіти антрацит", - додав Насалик, зазначивши, що зараз потреба у вугіллі антрацитної групи, який не видобувається на контрольованій території, становить 9,2 млн тонн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що заборгованість перед шахтарями державних шахт зараз становить 355 млн гривень.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top