Україна відкриє консолідоване державне агентство у Москві, - Б.Колесніков

Україна найближчим часом відкриє консолідоване державне агентство у Москві. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України - міністр інфраструктури Борис Колесніков.
"Ми працюємо над тим, щоб всі українські туристичні компанії мали можливість бути представленими там і продавати свої послуги на російському ринку. Ми вважаємо російський ринок найбільш перспективним та таким, що не потребує спеціальної підготовки, адже Україна та Росія знаходяться фактично в рівних умовах", - зазначив Б.Колесніков та додав: "Думаю, що наше агентство отримає всі можливості, щоб продавати свої тури по всьому світу". 
Також, за словами Б.Колеснікова, держава створить європейські умови для розвитку туристичного напрямку. "Роль держави в розвитку туризму досить проста. Найголовніше - ми повинні створити нашим компаніям, які займаються туризмом, а особливо власникам готелів та тим, хто хоче вкладати в розвиток туристичного бізнесу, умови на рівні з західними компаніями", - підкреслив він.
За словами віце-прем'єр-міністра, держава готова надавати вітчизняним компаніям, що працюють на ринку туризму, належну підтримку. "Держава готова вітчизняним компаніям, які будують сучасні готелі, частково компенсувати витрати. Це європейський стандарт і це є належним внеском держави у розвиток галузі", - додав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся