Україна дуже обережно ставиться до відносин з Митним союзом, - Азаров

Україна дуже обережно ставиться до відносин з Митним союзом. Про це в інтерв'ю BBC-Україна повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Ми дуже обережно ставимося до наших відносин з Митним союзом. Не слід забувати, що на СНД припадає понад 40% нашого товарообігу. На Євросоюз - 30%. І ми готові вислухати як з одного боку, так і з іншого будь-які міркування, пов'язані з нашими двосторонніми відносинами", - зазначив Азаров.

Нагадаємо, в липні прем'єр заявляв, що Україна хоче працювати з Митним союзом.

Відзначимо, Президент України Віктор Янукович виступає за приєднання України до Митного союзу в форматі "три плюс один", проти чого виступає Росія.

Митний союз - форма торгово-економічної інтеграції Білорусі, Росії і Казахстану, що передбачає єдину митну територію, в межах якої у взаємній торгівлі товарами не застосовуються митні мита та обмеження економічного характеру, за винятком спеціальних захисних, антидемпінгових і компенсаційних заходів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся