Україна зобов'язалася перед МВФ максимально підвищити тарифи на газ для населення до квітня 2017

Четвер 12 лютого 2015 12:51

Україна зобов'язалася перед Міжнародним валютним фондом (МВФ) до квітня 2017 р. максимально підвищити тарифи на газ для населення. Про це заявив глава місії МВФ в Україні Микола Георгієв, передає прес-служба МВФ.

"Була розроблена комплексна стратегія, спрямована на забезпечення більшої енергоефективності та незалежності, підвищення власного видобутку газу та реструктуризації "Нафтогазу". В рамках цієї стратегії і з метою оздоровлення "Нафтогазу" одночасно з припиненням вимивання бюджетних коштів було вирішено ввести негайні коригування цін на газ та опалення з метою доведення їх до рівня повного відшкодування вартості до квітня 2017 року, забезпечивши при цьому захист бідних верств населення за рахунок перегляду системи соціального захисту і виділення достатніх бюджетних коштів", - заявив Георгієв.

Він також зазначив, що одночасно з цим, робляться зусилля для поліпшення корпоративного управління "Нафтогазу", а також посилення дисципліни платежів і виплат дебіторської заборгованості.

Нагадаємо, глава МВФ Крістін Лагард заявила, що Кабінет міністрів України пообіцяв МВФ подальше підвищення тарифів на енергоносії в Україні.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся