Україна зобов'язалася перед МВФ максимально підвищити тарифи на газ для населення до квітня 2017

Україна зобов'язалася перед Міжнародним валютним фондом (МВФ) до квітня 2017 р. максимально підвищити тарифи на газ для населення. Про це заявив глава місії МВФ в Україні Микола Георгієв, передає прес-служба МВФ.

"Була розроблена комплексна стратегія, спрямована на забезпечення більшої енергоефективності та незалежності, підвищення власного видобутку газу та реструктуризації "Нафтогазу". В рамках цієї стратегії і з метою оздоровлення "Нафтогазу" одночасно з припиненням вимивання бюджетних коштів було вирішено ввести негайні коригування цін на газ та опалення з метою доведення їх до рівня повного відшкодування вартості до квітня 2017 року, забезпечивши при цьому захист бідних верств населення за рахунок перегляду системи соціального захисту і виділення достатніх бюджетних коштів", - заявив Георгієв.

Він також зазначив, що одночасно з цим, робляться зусилля для поліпшення корпоративного управління "Нафтогазу", а також посилення дисципліни платежів і виплат дебіторської заборгованості.

Нагадаємо, глава МВФ Крістін Лагард заявила, що Кабінет міністрів України пообіцяв МВФ подальше підвищення тарифів на енергоносії в Україні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся