Україна обговорює зі Словаччиною механізм легалізації українських трудових мігрантів

Україна обговорює зі Словаччиною механізм легалізації українських трудових мігрантів
Фото: Андрій Рева

Угода між двома країнами за українськими мігрантами необхідно також для зарахування їм стажу роботи

Україна обговорює зі Словаччиною механізм легалізації українських трудових мігрантів. Про це повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева за підсумками зустрічей з послом Словацької Республіки в Україні Юраем Сивачеком та головою представництва міжнародної організації з міграції Манфредом Профазі.

"Ми не сидимо склавши руки. У нас є відповідна договірна база з деякими країнами. Адже трудові права українських громадян повинні бути надійно захищені. Тому і запропонували, щоб трудових мігрантів з України легалізували в інших країнах. На зустрічі в Братиславі обговорюватися сам механізм легалізації", - сказав Рева.

Так, за словами Реви, відповідну угоду між двома країнами за українським трудовим мігрантам необхідно не тільки для їх легалізації, а ще й тому, що існує критична проблема в зарахуванні їм стажу роботи для призначення майбутніх пенсій. І для цього необхідно, щоб роботодавці сплачували страхові внески в Україні.

Нагадаємо, раніше Рева заявив, що з початку року заробітна плата в Україні за 4 місяці виріс на 37%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся