ua en ru

Україна сподівається на компроміс із СОТ щодо поліпшення торговельних умов

14:04 12.02.2013 Вт
1 мин

Україна сподівається на компроміс із СОТ щодо поліпшення торговельних умов. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов, передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогодні-завтра будуть в Брюсселі проходити переговори про те, як ми будемо працювати в напрямку узгодження 371 тарифної лінії. Я думаю, що ми знайдемо взаєморозуміння і компроміс", - заявив Прасолов.

Він зазначив, що з точки зору України мова йде про немасштабних зміни в тарифних позиціях в районі 2,5%, оскільки, коли було укладено угоду з СОТ, йшлося про 12 тис. тарифних позицій, а зараз Україна хоче переглянути лише 371.

Читайте також: Україна планує провести консультації щодо перегляду рівнів тарифного захисту в межах СОТ, - Азаров.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: