ua en ru

Україна модернізує київське метро та систему теплопостачання в Дзержинську коштом японської сторони, - Держекоінвестагентство

Державне агентство екологічних інвестицій України та Організація з розробки новітніх енергетичних та промислових технологій (НЕДО) погодились впровадити проекти комплексної модернізації вагонів метро Київського метрополітену та районної системи центрального теплопостачання в м. Дзержинську (Донецька обл.) у відповідності до договору за Схемою Зелених Інвестицій (СЗІ). Про це повідомляє прес-служба Державного агентства екологічних інвестицій. Відповідний додаток до договору СЗІ в Києві підписали голова Держагентства екологічних інвестицій Сергій Орленко та гендиректор департаменту НЕДО Юджі Кімура.

"З метою зменшення кількості споживання енергії вагонами, зменшення кількості використаного викопного палива для опалення в рамках проектів заплановане використання японських надсучасних технологій енергозбереження. Проекти спрямовані на скорочення обсягу викидів парникових газів (понад 15 тис. т. СО2-екв./ рік)", - йдеться в повідомленні.