Україна і Македонія готуються переглянути умови ЗВТ, - Мінекономрозвитку

Україна і Македонія готуються переглянути умови ЗВТ, - Мінекономрозвитку
Фото: Наталія Микольська (facebook.com-nataliya.mykolska)

Перегляд угоди дозволить Україні розширити ринок в Македонії

Україна зацікавлена в розвитку економічного співробітництва з Македонією. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська.

"Домовилися провести найближчим часом раунд переговорів щодо перегляду положень Угоди про вільну торгівлю між Україною та Македонією, яка діє з 2001 року", - повідомила заступник міністра у ході зустрічі з послом Республіки Македонія в Україні Столем Змейкоски.

Також вона додала, що Україна і Македонія є учасниками Конвенції Пан-Євро-Мед, яка дозволяє диверсифікувати експорт.

Як додала Микольська, на практиці це має виглядати так: при виробництві товарів в Україні можна закуповувати сировину і комплектуючі в Македонії, а вже готову продукцію експортувати в інші країни-члени Конвенції.

Фактично українські матеріали і комплектуючі можуть використовуватися у виробництві в Македонії для подальшого експорту у вигляді складових готової продукції. Для цього важливо переглянути положення Угоди і збільшити можливості на ринку Македонії.

Експорт товарів і послуг в Македонію в 2017 році склав 32,5 мільйона доларів і збільшився на 23,1% порівняно з 2016 роком.

 

Розширюємо можливості для українського бізнесу на ринку Македонії! Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом...

Опубліковано Nataliya Mykolska 7 травня 2018 р.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, президент України Петро Порошенко затвердив склад української делегації для участі у переговорах з Македонією з перегляду положень угоди про вільну торгівлю між країнами.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся