Україна та Китай підписали контракт на проведення робіт з днопоглиблення в морпорту "Южний"

НовиниЕкономіка    18.05.2017 - 13:36
Фото: Володимир Гройсман (kmu.gov.ua)
Фото: Володимир Гройсман (kmu.gov.ua)

Китайська компанія проведе роботи з поглиблення дна у порту "Южний" 

Адміністрація морських портів України та китайська компанія Harbour Engineering Company LTD підписали контракт на проведення робіт з днопоглиблення в морпорту "Южний". Про це на своїй сторінці у Тwitter повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Підписуємо контракт на проведення робіт з днопоглиблення з компанією Harbour Engineering Company LTD (Китайська Народна Республіка)", - написав він.

Гройсман також повідомив, що реалізація проекту створить понад 350 нових робочих місць, близько 16 млн доларів на рік додаткових платежів у бюджети та 9,2 млн доларів на рік портових зборів.

"Днопоглиблювальні роботи, які будуть проводитися унаслідок цього тендеру вашою компанією мають дуже важливе значення і є масштабним проектом для України. Вони збільшують можливості нашого порту "Южний", це додаткові можливості розвитку національної економіки", - заявив перед церемонією підписання документу прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Голова уряду також зазначив, що Китай є стратегічним партнером для України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що два тендери на днопоглиблення у порту "Південний" пройшли прозоро, в них взяли участь провідні світові компанії, що спеціалізуються на зазначених видах робіт.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
США розширили санкції проти Ірану Кабмін опублікував проект пенсійної реформи
On Top