Україна та Туреччина підписали угоду про безвізовий режим

Четвер 22 грудня 2011 17:29

Україна та Туреччина 22 грудня підписали угоду про безвізовий режим. Підписання відбулося в присутності Президента України Віктора Януковича і прем'єр-міністра Турецької Республіки Реджепа Тайїпа Ердогана, повідомляє прес-служба Президента України.
"Угода має запровадити безвізовий порядок для в'їзду, виїзду, прямування транзитом і перебування громадян однієї сторони на території держави іншої сторони на підставі дійсних проїзних документів, зазначених у додатку до цієї угоди, за умови, що строк їх безперервного перебування не перевищує 30 днів від дати в'їзду. При цьому сумарний термін їх перебування на території держави іншої сторони не повинен перевищувати 90 днів протягом кожного періоду в 180 днів", - йдеться в повідомленні прес-служби.
Крім того, були підписані угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Турецької Республіки про повітряне сполучення, про співробітництво в галузі карантину та захисту рослин, про співробітництво у галузі рибного господарства, про економічне та фінансове співробітництво, а також щодо розвитку двосторонніх відносин між Україною та Турецькою Республікою на 2012-2013 рр.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся