Україна і РФ обговорять газові питання і підпишуть 5 міждержавних угод, - М.Зурабов

Україна і Росія обговорять газові питання і підпишуть 5 міждержавних угод та 5 угод комерційного характеру під час проведення 7-го засідання Комітету з питань економічного співробітництва між Україною і РФ. Про це сьогодні заявив надзвичайний і повноважний посол РФ в Україні Михайло Зурабов під час зустрічі вихованців Московської кадетської школи інтернату № 9 і Київського військового ліцею ім. І. Богуна, передає кореспондент РБК-Україна.
"Під час візиту до України прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна відбудуться консультації між вищим політичним керівництвом України і Росії. Під час консультацій будуть обов'язково обговорюватися питання енергетичного співробітництва, вони будуть включати в себе, в тому числі, взаємодія між Україною та РФ у сфері поставок газу", - заявив М.Зурабов.
За його словами, під час консультацій обговорюватимуться питання використання російського газу, перспективи модернізації української газотранспортної системи (ГТС), розвиток всієї трубопровідної системи, потужності використання українських транзитних можливостей.
М.Зурабов також зазначив, що зараз Міністерства закордонних справ України і РФ ведуть роботу з уточнення деяких деталей. При цьому він наголосив, що передбачається під час проведення 7-го засідання Комітету з питань економічного співробітництва підписання 5 міждержавних угод та 5 угод комерційного характеру.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся