Україна і Македонія підписали 4 договори про співпрацю у сфері юстиції, культури і охорони навколишнього природного середовища

Україна і Македонія підписали 4 договори про співробітництво у сфері юстиції, культури і охорони навколишнього природного середовища. Підписання відбулося в рамках зустрічі прем'єр-міністра України Миколи Азарова з його македонським колегою Ніколою Груєвскі, передає кореспондент РБК-Україна.
Зокрема, міністр юстиції Олександр Лавринович і віце-прем'єр-міністр Республіки Македонія Владімір Пешевскі підписали угоду про співробітництво між міністерствами юстиції країн. Як зазначив за підсумками підписання міністр юстиції України, угода про співробітництво між відомствами двох країн укладена з метою поглиблення міжнародного та регіонального співробітництва двох країн.
Зокрема, сторони домовилися здійснювати співробітництво та обмінюватися досвідом щодо розвитку національних правових систем відповідно до права ЄС. Передбачається обмін правовими документами, обмін інформацією щодо законопроектів та інших нормативно-правових актів.
Угода передбачає співробітництво у таких напрямках, як запобігання корупції, модернізація пенітенціарної системи, підвищення кваліфікаційного рівня кадрового складу органів юстиції.
 Глава держкомітету з питань технічного регулювання та споживчої політики України Олександр Матвійчук, а також міністр економіки Македонії Фатмір Бесімі підписали угоду між відомствами про співробітництво у сфері стандартизації, метрології, оцінки відповідності та захисту прав споживачів. Міністр культури і туризму України Михайло Кулиняк та міністр культури Македонії Елізабета Канческа-Мілевска підписали програму співпраці між відомствами на 2010-2014 рр.
Крім того, підписано угоду про співробітництво в сфері охорони навколишнього природного середовища між міністерствами охорони навколишнього середовища України та Македонії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся