Україна та Китай з метою активізації співпраці в аграрній сфері підписали шість двосторонніх документів

НовиниЕкономіка    23.08.2011 - 21:55

Україна та Китай з метою активізації співпраці в аграрній сфері підписали ряд двосторонніх документів, повідомляє прес-служба Мінагрополітики. Загалом у ході візиту було підписано 6 двосторонніх документів, а саме: меморандум про взаєморозуміння між Міністерством аграрної політики та продовольства України та "Експортно-імпортним банком Китаю" та Китайською національною корпорацією машинної індустрії та генеральних підрядів (СМСЕС) щодо співпраці з питань розвитку сільського господарства в Україні; меморандум про створення стратегічної спілки для реалізації українсько-китайського проекту "Грибна індустрія"; протокол про наміри між ТОВ "Алтекс" та компанією Liaoning Yikang biology Co., LTD; рамкову угоду про співробітництво в сфері розвитку аграрної промисловості України між Державним підприємством "Державна продовольчо-зернова корпорація України" і "Експортно-імпортним банком" Китаю, і Китайською національно корпорацією машинної індустрії та генеральних підрядів (СМСЕС), і ПАО "АКБ" Київ"; меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва в сфері розвитку аграрної промисловості України між Державним підприємством "Державна продовольчо-зернова корпорація України" і Китайською національно корпорацією машинної індустрії та генеральних підрядів (СМСЕС); меморандум про взаєморозуміння між Державним підприємством "Державна продовольчо-зернова корпорація України", "Хлібінвестбуд" і Фондом Формана і Milestone internatiional Group Ltd.
Нагадаємо, у період з 18 по 20 серпня 2011 року відбувся офіційний візит української делегації під головуванням міністра Миколи Присяжнюка в Китайську Народну Республіку, під час якого відбулися зустрічі з міністром сільського господарства КНР Хань Чанфу та віце-президентом "Ексімбанку" КНР Чжу Сіньціном. В рамках візиту було проведено перше спільне засідання українсько-китайської підкомісії з питань співробітництва у сфері сільського господарства а також бізнес-форум для українських і китайських підприємств, які працюють у сфері сільського господарства. Крім того, українська делегація також відвідала провідні підприємства сільськогосподарської сфери Китаю.
За словами очільника Мінагрополітики, основними напрямками співробітництва між Україною та Китаєм визначено спільне будівництво в Україні тваринницьких комплексів і свинокомплексів повного циклу з подальшою реалізацією продукції як в Україні, так і за її межами, а також створення спільних підприємств для вирощування сої та пшениці з подальшою реалізацією за кордоном. Окрім того, Китай зацікавлений у будівництві сучасних елеваторів та зерносховищ, будівництві парників для круглорічного вирощування овочей та створенні низки крупнооптових овочевих ринків на території України. Також планується посилити співробітництво в науковій сфері та у сферах біомедицини та біоветеринарії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top