ru ua

Україна та Данія обговорили проект про створення Українсько-Данського енергетичного центру

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан сьогодні обговорив з послом Данії в Україні Кариною Мюлін стан підготовки проекту щодо створення Українсько-Данського енергетичного центру.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан сьогодні обговорив з послом Данії в Україні Кариною Мюлін стан підготовки проекту щодо створення Українсько-Данського енергетичного центру. Про це повідомляє прес-служба секретаріату Кабінету міністрів.

Проект повинен початися в 2014 р. при фінансуванні данського МЗС. Він передбачає передачу досвіду та сучасних методологій для складання державного енергетичного балансу, ефективного ведення реєстру викидів парникових газів та моніторингу енергоефективності.

Крім того, серед основних завдань проекту - впровадження методології та програмного забезпечення, яке сприяє перспективного планування відновлювальних генерацій, які базуються на відновлювальних джерелах енергії.

Також під час зустрічі обговорювалася можливість передачі українському Міненерговугілля програмного забезпечення для планування та аналізу сценаріїв у сфері енергетики.

Вартість проекту оцінюється в 15 млн данських крон (32,46 млн грн).