Україна - Хорватія: онлайн трансляція матчу (рахунок 0:2)

Україна - Хорватія: онлайн трансляція матчу (рахунок 0:2) Фото: Україна - Хорватія (ffu.org.ua)

РБК-Україна провела онлайн-трансляцію відбору на ЧС-2018

Україна - Хорватія. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на каналах Україна і Футбол 1. Збірна України вдома зіграє з Хорватією в рамках десятого туру групової стадії відбору на чемпіонат світу 2018 року. Букмекери віддають мінімальну перевагу гостям майбутнього поєдинку.

9 жовтня 21:45
НСК "Олімпійський", Київ

Стартові склади:

Україна: Андрій Пятов, Євген Хачеріді, Микола Матвієнко, Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко, Олександр Караваєв, Євген Коноплянка, Марлос, Руслан Ротань (к), Денис Гармаш, Ярослав Ракицький.

Хорватія: Даніел Субашич, Шиме Врсалько, Іван Перішич, Матей Мітровіч, Деян Ловрен, Іван Ракітіч, Андрій Крамаріч, Лука Модріч (к), Маріо Манджукич, Бадель, Домагой Віда.

90 + 4 хв. Фінальний свисток арбітра. Матч закінчився. "Дубль" Крамаріча приніс збірній Хорватії перемогу. Україна не зіграє на Чемпіонаті світу 2018 року.

90 хв. Арбітр додає чотири хвилини до основного часу матчу.

89 хв. Атака збірної України "захлинулася". Ще одна заміна у хорватів: замість Манджуріча виходить Рок Стіпчевіч.

87 хв. Ракіцький пробиває з-за меж штрафної. М'яч проходить повз ворота. Тим часом у Хорватії ще одна заміна: автора "дубля" у ворота збірної України Крамаріча змінюють на Пашаліча.

85 хв. Заміна у збірної Хорватії. Врсалько залишає поле, замість нього виходить Піваріч.

84 хв. Штрафний для Хорватії. Подає Модріч. Наші виігриваеют м'яч.

81 хв. На газоні лежить гравець збірної Хорватії. На поле готується вийти Піваріч.

78 хв. Артем Бесєдін змінює Марлоса.

- Ісландія забиває другий гол у ворота Косово.

69 хв. Ще один ГОЛ забивають хорвати. Крамаріч оформив "дубль". Захист України допустила позиційну помилку, залишивши на самоті в штрафний Ракитича, той в один дотик прострілив на дальню штангу і Крамаріч замкнув удар.

68 хв. Конополянка сфолив на Модріча. Штрафний б'ють хорвати. Хачеріді головою вибиває м'яч.

68 хв. Ще одна заміну у "синьо-жовтих": Сергій Сидорчук виходить замість Руслана Ротаня.

- Тим часом Ірландія виходить вперед в матчі з Уельсом. Рахунок Ісландія - Косово як і раніше зберігається 1: 0.

66 хв. Заміна у складі збірної України. Замість Сергія Гармаша виходить Віктор Коваленко.

64 хв. Ротань отримує "гірчичник".

61 хв. ГОЛ забиває збірна Хорватія в ворота України. Крамаріч пробиває Пятова після навіснох передачі Модріча.

59 хв. Степаненко отримує жовту картку за грубий фол проти Баделя. Наступний матч збірної (якщо він буде), Тарас пропустить.

57 хв. Ярмоленко навішує у штрафний майданчик збірної Хорватії. Виду грає головою і м'яч виходить на кутовий. Україна розігрує м'яч.

53 хв. Атака хорватів. Модріч обіграв двох футболістів збірної України і заробив кутовий. Після станданта м'яч виходить від Коноплянки. Арбітр призначає ще один стандарт.

47 хв. Збірна України заробляє корнер. Це вже 5-й кутовий для нашої збірної. У Хорватії їх поки три. Кутовий закінчується аутом на користь "синьо-жовтих".

46 хв. Розпочався другий тайм. Головні тренери не зробили замін в перерві. Нагадуємо, що в цьому матчі збірну України влаштовує тільки перемога.

45 хв. Перший тайм завершився,суперники так і не змогли розпечатати ворота один одного. Ситуація в паралельних матчах групи: Ісландія вийшла вперед в матчі з Косово. Рахунок матчу Уельс-Ірландія досі не відкрито.

41 хв. Гармаш збиває Модріча, рефері призначає ще один штрафний. Хорват подає прямо в штрафну, проте Марлос вибиває м'яч.

40 хв. Лука Модріч пробиває штрафний і Ротань переводить на кутовий.

39 хв. Матвієнко жорстко фолить проти Віди. Арбітр призначає штрафний удар.

34 хв. Ще один найсильніший удар від Степаненко, м'яч потрапляє прямо в руки голкіперу хорватів.

33 хв. Виду переводить удар Матвієнко на кутовий. Подає Марлос і нічого з цього стандарту не вийшло.

31 хв. Ще одна атака збірної України. Атаку розганяє Караваєв, потім Ярмоленко круто пасує на Коноплянку, проте Женя пробиває повз.

29 хв. Тарас Степаненко пробиває по воротах хорватів. Повз!

27 хв. Хачеріді і Гармаш лежать на газоні після зіткнень з гравцями збірної Хорватії.

23 хв. Коноплянка пробиває з кутового у штрафну, де хорвати відбивають м'яч. З штрафний м'яч потрапляє до Ракицького і той класно б'ють по воротах. Однак Субашич рятує свою команду.

22 хв. Україна отримує право на кутовий.

16 хв. Домагой Віда відзначився потужним ударом по воротах Пятова. На щастя для нашої команди м'яч пролітає вище поперечини.

13 хв. Євген Коноплянка показує відмінний прохід зліва, але і ця атака закінчується безрезультатно.

10 хв. Коноплянка отримує м'яч на лівому фланзі і пасує в центр штрафного майданчика. Однак м'яч не проходить.

5 хв. Збірна України намагається почати атаку, проте гравці не можуть пройти центр поля.

2 хв. М`яч йде від Ротаня. Ще один кутовий збірної Хорватії. Українці відбиваються.

1 хв. Атака збірної Хорватії. Манджукич пробиває по воротах Пятова. Кутовий призначає арбітр.

1 хв. Матч розпочався! Поїхали! Сьогодні збірній України потрібна тільки перемога.

- Команди вже на полі! Слухаємо національні гімни України та Хорватії.

- Збірна Хорватії вже прибула на НСК "Олімпійський".

- Історія попередніх восьми протистоянь збірних України та Хорватії. Україна здобула перемогу лише в одному матчі - 11 червня 1995 в рамках відбору на Євро-1996 (1: 0).

alt

- Як повідомляє телеканал "Футбол 1", президент ФФУ Андрій Павелко обіцяв збірній України подвійні преміальні за перемогу в матчі з Хорватією.

- Гравці збірної України прогулялися по центру Києва напередодні матчу з Хорватією.

altaltaltalt

- Як повідомляє Федерація футболу України, всі квитки на матч Україна - Хорватія викуплені, на НСК "Олімпійський" очікується аншлаг.

- Збірна України зіграє у жовтій формі, а команда Хорватії - у картатій.

‪Наші зіграють в жовтій формі! Хорватія в традиційній картатій!‬ ‪#МиЗбірна #CROUKR #УкраїнаХорватія‬

Опубліковано National Football Team Of Ukraine 9 жовтня 2017 р.

- Тренування збірної перед важливим матчем.

alt

- Підтримаємо національну збірну!

У заключному турі групи I збірні України та Хорватії вийдуть на матч з позамежною мотивацією. Переможець цього матчу, судячи з усього, продовжить боротьбу за путівку на ЧС-2018 в стикових матчах.

Гра Хорватії останнім часом не надто переконлива. За останні чотири матчі: нічия з Фінляндією, поразка з рахунком 0:1 від Туреччини, мінімальна перемога над Косово 1:0 і поразку від Ісландії 0:1. Як наслідок, був звільнений головний тренер "картатих" Анте Чачіч.

На матч хорвати прибутку далеко від оптимального складу. Так, втративши ще до початку збору Ніколу Калініча, Матео Ковачич, Ведрана Чорлуку, Марко Пьяца, Тіна Едвая і Борну Барішіч. Новий наставник хорватів Златко Даліч також не зможе розраховувати на травмованого Марцело Брозович, в той час як Маріо Манджукич і Деян Ловрен повернулися в стрій і готуються до гри.

У "синьо-жовтих" втрат значно менше. Через перебір карток матч з Хорватією пропустять Іван Ордець і Артем Кравець, зате після дискваліфікації повернуться Віктор Коваленко і Олександр Зінченко, як і Ярослав Ракицький, який встиг відновитися після м'язового ушкодження. Нарешті, після впевненого дебюту в грі з косоварами (2:0), швидше за все, вийде на поле і натуралізований бразилець Марлос.

Матч з Хорватією - вирішальний! "Картатих" влаштовує і нічия для стикових матчів, тому нам потрібна тільки перемога! Підтримаємо національну збірну!