Україна готова до пошуку рішення з власниками "російських" облігацій

Україна готова до пошуку рішення з власниками "російських" облігацій
Фото: міністр фінансів України Наталія Яресько

У Мінфіні висловили жаль, що власники цих облігацій відмовилися підтримувати угоду щодо реструктуризації боргу

Уряд України готовий до пошуку рішення з власниками облігацій з терміном погашення в грудні 2015 р. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства фінансів України.

У Мінфіні зазначили, що тільки один випуск облігацій України не брав участі в реструктуризації, а саме облігації з терміном погашення в грудні 2015 р.

"Умови випуску цінних паперів, випущених сьогодні, включають договірне положення, за яким Україна не може здійснювати виплати за такими облігаціями або пропонувати їх власникам більш вигідні умови, ніж ті, які були запропоновані іншим власникам облігацій, які взяли участь в обміні, який завершився. Україна висловлює жаль, що власники цих облігацій відмовилися підтримувати важливу для України операцію з реструктуризації боргу. У той же час, уряд України, в межах своїх договірних зобов'язань, готовий до пошуку рішення з власниками цих облігацій з терміном погашення в грудні 2015 року", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Україна завершила реструктуризацію державного та гарантованого державою боргу на суму 15 млрд. дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся