Україна кожного місяця спрямовує 5 млрд грн на погашення боргів, - М.Азаров

Вівторок 22 червня 2010 14:08

Україна кожного місяця спрямовує 5 млрд грн на погашення боргів. Про це на прес-конференції повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент РБК-Україна.
"Кожного місяця ми зараз віддаємо 5 млрд грн боргів. Такого ніколи не було... Чому вони брали під 30% річних кредити? Чому ми прийшли і через день стали брати по 15%? Хтось повинен відповісти, чому це робилося, в чию кишеню ішла різниця!" - наголосив М.Азаров.
Також, за його словами, попередній уряд свідомо не вжив заходів для прийняття державного бюджету на 2010 р. до початку року.
"У 2010 р. країна увійшла без закону про державний бюджет. Це було зроблено попередньою владою свідомо, щоб управляти державними коштами безконтрольно у ручному режимі. Вони робили величезний бізнес на кризі. Я сподіваюся, що цьому настане кінець. Я думаю, що ефектність на противагу ефективності роботи попередньої влади будуть вивчати слідчі, а не економісти", - заявив М.Азаров.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся