Україна демонструє недостатню гнучкість у переговорах з МВФ та ЄС, - Бердж

П'ятниця 12 квітня 2013 14:00

Україна демонструє недостатню гнучкість у переговорах з МВФ та ЄС. Про це сьогодні повідомив керівник торгово-економічного відділу представництва Європейського союзу в України Ніколас Бердж.

"Ми дуже раді, що переговори з МВФ відбуваються, а також відбуваються переговори щодо асоціації з ЄС. Але є певні ключові питання, які нажаль існують - це недостатність гнучкості і недостатність компромісу з боку України. Тут має відбутись якась зміна для того, щоб покращити всі ці переговорні процеси", - зазначив Бердж.

Він також підкреслив, що останні декілька місяців відбувається успішне емітування єврооблігацій України.

"Справді, декілька місяців відбувається успішне емітування єврооблігацій країною, це проводить до успіху роботи з такими облігаціями. Також є таке відчуття, що Україна наближується до підписання угоди про асоціацію і створення вільної торгівлі з ЄС. Тому, якщо цього не відбудеться, то тоді впевненість інвесторів взагалі впаде значним чином", - додав Бердж.

Водночас він не впевнений, що така угода буде підписана. За його словами, рішення прийматиметься у найближчі 8-10 тижнів.

Читайте також: МВФ вважає, що Україні не потрібні чотири держбанку

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся