ua en ru

Україна та Азербайджан домовились про співпрацю у боротьбі з контрабандою наркотиків

Україна та Азербайджан домовились про співпрацю у боротьбі з контрабандою наркотиків Фото: Очільники прикордонних відомств України та Азербайждану (dpsu.gov.ua)

Очільники прикордонних відомств зустрілись в Україні

Голови прикордонних служб України та Азербайждану Петро Цигикал і Ельчін Гулієв домовились про розширення співпраці у боротьбі проти контрабанди наркотиків, а також про професійну підготовку підрозділів спеціального призначення. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України на сайті відомства.

"Зокрема було прийнято рішення про впровадження обміну досвідом протидії загрозам прикордонної безпеки та проведення спільного аналізу ризиків у сфері охорони державного кордону", - йдеться в повідомленні.

Очільники обговорили застосування сучасних технічних засобів для ефективного захисту державного кордону від транскордонної злочинності й тероризму. А також домовились про підготовку плану співпраці між прикордонними службами двох країн на найближчі роки.

Нагадаємо в листопаді минулого року відбулися українсько-азербайджанські консультації з питань двостороннього співробітництва, під час яких сторони констатували незмінність позицій щодо підтримки територіальної цілісності України й Азербайджану. Домовленості покликані були активізувати політичний діалог між країнами на найвищому рівні.