Через загрозу теракту в аеропорту Таллінна посилили заходи безпеки

НовиниНадзвичайні події    25.07.2016 - 16:35
Фото: аеропорт Талліна
Фото: аеропорт Талліна

Невідомий повідомив про намір влаштувати вибух в аеропорту Таллінна

Через загрозу теракту в аеропорту Талліна (Естонія) посилили заходи безпеки. Про це йдеться в повідомленні пресс-служби прокуратури Естонії.

"Сьогодні близько 2 години ночі в Талліннський аеропорт і Поліцію безпеки зателефонував чоловік, який представився членом угрупування ІДІЛ. Чоловік повідомив про намір влаштувати вибух протягом тижня на літаку, який буде слідувати з Таллінна до Німеччини", - йдеться в повідомленні.


Як наголошується, дзвінки, що надійшли,  були англійською мовою, вони були зроблені з Естонії.

"Після того як надійшли дзвінки, поліція негайно здійснила додатковий контроль в аеропорту Таллінна, а також провела перевірку безпеки літаків, що вилітають. Поліція продовжує роботу у посиленому режимі з надання заходів безпеки в аеропорту Таллінна", - повідомляють у відомстві.

Крім того, для розслідування події поліція Естонії розпочала кримінальне провадження за статтею пенітенціарного кодексу, що розглядає посягання на безпеку польотів.

"На даний момент крім телефонного дзвінка немає інформації, що вказує на дійсну небезпеку, однак до подібних погроз ми ставимося з усією серйозністю", - заявила держпрокурор Естонії Інна Омблер.

Крім того, заступник глави Поліції безпеки Естонії Олександр Тоотс зазначив, що заходи безпеки в зв'язку з можливим терактом в аеропорту Таллінна посилені, зокрема, з метою затримання особи, яка телефонувала.

"Хоч ІДІЛ і не робив попереджень з приводу погроз, ми підсилюємо заходи безпеки і для того, щоб затримати особу, яка повідомила про загрозу, було розпочато кримінальне провадження. Заходи безпеки польотів повинні бути забезпечені незалежно від того, надходять погрози чи ні", - заявив він.

Також зазначається, що посилення заходів безпеки у зв'язку з інформацією про можливий теракт в аеропорту Таллінна не повинні вплинути на пасажирів. Польоти з Талліннського аеропорту здійснюються за розкладом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко доручив прем'єр-міністру Володимиру Гройсману та міському голові Києва Віталію Кличку посилити заходи безпеки в столиці.

On Top