Пожежа під Сєвєродонецьком: загрози для населених пунктів більше немає
13:00 08.07.2020 Ср
1 мин
Голова ДСНС вважає, що пожежу вдасться погасити найближчим часом
Фото: пожежа в Луганській області (facebook.com/MNS.GOV.UA)
Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін заявив, що у Луганській області наразі немає загрози перекидання пожежі на населені пункти. А саме вогнище вдасться погасити найближчим часом.
Про це Микола Чечоткін сказав під час брифінгу, який транслювали на сторінці Офісу Президента у Facebook.
Так, 6 липня поблизу села Осколонівка Новоайдарського району на території Борівського та Охтирського лісництв виникла лісова пожежа, яка охопила площу у 60 га. Напередодні пожежу було локалізовано, однак через сильні вітри вона розповсюдилась на село Смолянинове Новоайдарського району.
Наразі триває ліквідація пожежі у 40 га неподалік села Капітанове. До гасіння було залучено 1 125 осіб та 201 одиниця техніки.