ua en ru

Кримінальне провадження по деклараціях Хомутінника закрите, - ГПУ

Кримінальне провадження по деклараціях Хомутінника закрите, - ГПУ Фото: Віталій Хомутиннік (vidrodzhennya.org.ua)

У ГПУ заявили, що злочин не був встановлений

Генеральна прокуратура України (ГПУ) закрила кримінальне провадження по перевірці декларацій народного депутата від групи "Партія "Відродження" Віталія Хомутинніка. Про це в коментарі виданню "Українські новини" повідомив глава департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Володимир Гуцуляк.

"Це кримінальне провадження закрите. Ми проводили слідчі дії і злочин не був встановлений. Нам надали всі необхідні документи, що підтверджують надходження коштів та погашення зобов'язань перед бюджетом. Декларація Віталія Хомутинніка дуже велика і об'ємна, ми в ній розбиралися і підстав для повідомлення про підозру не знайшли", - сказав він.

Як відомо, в рамках кримінального провадження Державна фіскальна служба провела двомісячну комплексну перевірку декларацій нардепа за період з 1998 по 2016 роки.

У серпні суд задовольнив клопотання прокурора і призначив позапланову документальну перевірку депутата щодо питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 1998 по 2016 рік. Крім того, як зазначає видання, суд надав доступ ГПУ до декларацій Хомутинніка за 2015 і 2016 роки.

Хомутиннік, який у той час очолював у парламенті депутатську групу "Партія "Відродження", залишив посаду глави групи на час проведення перевірки. Він пояснив, що це рішення пов'язане з бажанням уникнути політичного тиску на депутатську групу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАЗК направило в поліцію результати перевірки декларації податківця Фіскальної служби