ru ua

Вугілля з ПАР забезпечить безперебійну роботу Чернігівської та Дарницької ТЕЦ

Вугілля з ПАР забезпечить безперебійну роботу Чернігівської та Дарницької ТЕЦ

За словами директора ТОВ "Євро-Реконструкція", вугілля з ПАР якісне

Вугілля з ПАР забезпечить безперебійну роботу Чернігівської та Дарницької ТЕЦ. Про це зазначається у сюжеті телеканалу NewsOne.

Наголошується, що раніше в Україну прибула чергова партія антрацитового вугілля з ПАР об'ємом 75 тисяч тонн. Ці поставки дозволять забезпечити безперебійну роботу двох ТЕЦ (Чернігівській та Дарницької) в опалювальний сезон.

На африканському вугіллі будуть працювати як Дарницька ТЕЦ підприємства "Євро-Реконструкція", так і Чернігівська ТЕЦ підприємства "ТехНова": теплом і гарячою водою забезпечать 300 тисяч мешканців Дарницького та Дніпровського районів столиці, а також 135 тисяч жителів Чернігова.

"Вугілля з ПАР якісне, має низьку зольність, високу калорійність. Це все призводить до того, що такого вугілля потрібно менше і відповідно зменшується утворення золошлаків", - прокоментував В'ячеслав Селіванов, директор ТОВ "Євро-Реконструкція".

За його словами, наступна поставка запланована на кінець року. Палива цілком вистачить на безперебійне постачання теплом і гарячою водою весь опалювальний сезон, впевнені в компанії.

"Я можу заспокоїти споживачів - цей опалювальний період, а також осінньо-зимовий максимум навантажень ми пройдемо належним чином", - запевнив Селіванов.

На підприємстві впевнені, що поставка енергетичного вугілля антрацитної групи з ПАР підтверджує, що дві теплоцентралі продовжать свою роботу, а значить, в будинках, дитячих садках, цієї зими буде тепло.