ru ua

Учасники коаліційних переговорів домовилися про зняття депутатської недоторканності, - БПП

Учасники коаліційних переговорів домовилися про зняття депутатської недоторканності.

Учасники коаліційних переговорів домовилися про зняття депутатської недоторканності. Про це заявив представник партії "Блок Петра Порошенко" (БПП) Микола Томенко в ефірі "5 каналу".

"Погодили зняття недоторканності, всі 5 сил погодилися. Поки мова йде про комерційної діяльності, тому що зазвичай 90% справ, які подавалися до зняття недоторканності, стосувалися бізнес-діяльності депутатів, або, скажімо, використання корупційних справ і так далі, тобто в цій частині є наше загальна згода, що не потрібна згода Верховної Ради, щоб проти депутата відкрити кримінальну справу, наприклад, якщо його підозрюють у корупційних справах, але буде відповідна процедура", - сказав Томенко.

Також він повідомив, що учасники коаліційних переговорів домовилися прописати процедуру імпічменту Президента.

Крім того, за словами Томенка, учасники запланували переатестацію суддів, призначених Верховною Радою довічно. У разі затвердження процедури у відповідному законі, при наявності скарг на діяльність конкретного судді, який брав свідомо неправові рішення, він ще раз розглядається Верховною Радою і повинен пройти переатестацію.

Нагадаємо, члени робочої групи з узгодження тексту коаліційної угоди планують остаточно узгодити між собою текст у п'ятницю, 14 листопада.