Участь України у побудові нових систем безпеки назавжди усуне будь-які зовнішні військові загрози, - В.Волга

Вівторок 15 лютого 2011 13:35

Заява міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка про те, що Україні буде готова взяти участь у створенні європейської протиракетної оборони, якщо буде досягнута домовленість між Росією і США, вигідно для країни і повністю збігається з програмними нормами Союзу Лівих Сил. Про це заявив РБК-Україна лідер СЛС, голова Держфінпослуг України Василь Волга.
"З моменту свого народження Союз Лівих Сил говорив про необхідність участі України у створенні нових систем безпеки, разом з Росією та Європою. Те, що наше завдання - стати активним учасником створення нового простору безпеки й співробітництва від "океану до океану", що включає Росію і країни Євросоюзу - з України у його географічному центрі, зафіксовано у програмі СЛС. Тепер ми бачимо, що це може бути реалізовано на практиці. Так ми отримуємо всі переваги, які тільки можливі в сучасному світі", - підкреслив він.
За словами Волги, роль України у побудові нової системи безпеки і співробітництва на Євро-Азіатському континенті може бути ключовою. "На практиці участь України в системі ПРО цілком піддається реалізації, оскільки у спадок від Радянської армії нам дісталися два потужних комплексу РЛС в Мукачевому і Севастополі. Крім того, найважливішим елементом об'єднаних європейських сил безпеки може послужити Чорноморський флот Росії. Побудова такої системи безпеки назавжди усуне яку або зовнішню військову загрозу для України", - відмітив лідер СЛС.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся