Збиток КП "Київпастранс" в 2012 р. склав 239,6 млн грн
Збиток КП "Київпастранс" в 2012 р. склав 239,6 млн грн. Про це йдеться в звіті голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) про результати діяльності у 2012 р.
"Найбільший обсяг збитків отримали підприємства, що знаходяться у підпорядковані структурних підрозділів КМДА: КП "Київський метрополітен" - 345,5 млн грн, КП "Київпастранс" - 239,6 млн грн, 9 комунальних підприємств по утриманню земельних насаджень районів ( крім комунального підприємства по утриманню земельних насаджень Голосіївського району) майже 220,0 млн грн - ці збитки виникли внаслідок виділення бюджетних коштів для поповнення статутних капіталів комунальних підприємств на фінансування конкретних поточних видатків (сплати податків), що штучно призводить до значних збитків підприємств, так як відповідні витрати в бухгалтерському обліку визнаються, а одержані до статутного капіталу кошти не вважаються доходом", - йдеться в звіті.
Читайте також: КМДА в 2013 р. виплатить 300 млн грн за різницю в тарифах "Київпастрансу"