Збитки RBS за підсумками першого півріччя склали 2,28 млрд дол

Понеділок 08 серпня 2011 05:01

Збитки британського Royal Bank of Scotland (RBS) за підсумками першого півріччя склали 1,4 млрд фунтів (2,28 млрд дол.), що набагато гірше прогнозів аналітиків. "Причини криються у великих списання по грецьких і ірландським держоблігаціях, а також у необхідності резервувати кошти для виплат компенсацій за позовами клієнтів, які порахували, що банк неправильно їх консультував з питань страхування кредитів", - говориться в повідомленні. За підсумками квітня - червня чистий збиток RBS склала 897 млн фунтів, збільшившись з 528 млн фунтів в першому кварталі. Списання щодо токсичних кредитів зросли майже до 2,3 млрд фунтів (у першому кварталі - 2 млрд фунтів). Примітно, що за перші шість місяців 2010 р. банк мав мінімальний прибуток у розмірі 9 млн фунтів.
Нагадаємо, для списання по грецьким бондам RBS зарезервував 733 млн фунтів. Крім того, тяжким тягарем лягли на баланс ще і 850 млн фунтів, призначені для банківської провізії при виплаті компенсацій незадоволеним консультативною діяльністю інституту клієнтам.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся