Збитки ПАТ "Чернівцігаз" за 2016 рік склали 29 млн гривень

Четвер 30 березня 2017 15:53
Збитки ПАТ "Чернівцігаз" за 2016 рік склали 29 млн гривень
Збитки ПАТ "Чернівцігаз" за 2016 рік склали 29 млн гривень

30 березня в ПАТ "Чернівцігаз" пройшли чергові загальні збори акціонерів

За підсумками фінансової діяльності у 2016 році, чисті збитки компанії "Чернівцігаз" склали 29 млн гривень. Про це стало відомо 30 березня в ході чергових загальних зборів акціонерів ПАТ "Чернівцігаз", повідомляє прес-служба компанії.

Розглянувши основні показники роботи підприємства за минулий рік, акціонери затвердили річний звіт і баланс, звіти правління, наглядової ради, ревізійної комісії товариства на напрямки розвитку компанії на 2017 рік.

Так, про підсумки компанії за 2016 рік присутнім повідомив голова правління ПАТ "Чернівцігаз" Віктор Горда. В звіті керівника компанії, зокрема, говориться, що за 12 місяців 2016 року ПАТ "Чернівцігаз" здійснило розподіл природного газу споживачам Чернівецької області в обсязі 349,8 млн кубічних метрів.

Протягом минулого року прийнято на обслуговування 3,688 км новозбудованих газопроводів, а також 7,186 км новозбудованих газопроводів-вводів, газифіковано 1 575 об’єктів та встановлено 2703 індивідуальних лічильники газу та 116 загальнобудинкових.

Технічні служби ПАТ "Чернівцігаз" виконали всі затверджені плани оглядів, обслуговування та ремонту газопроводів і споруд на них, в тому числі - планове технічне обслуговування газових приладів, обладнання та запірної арматури в житлових будинках у 171 593 побутових споживачів газу та в 15 502 абонентів інших категорій.

У 2016 році компанія інвестувала 15 мільйонів 626 тисяч гривень в модернізацію газових мереж Чернівецької області.

"Загальна економічна скрута та падіння платоспроможності населення є негативним явищем для будь-якої з галузей економіки. Тому ПАТ "Чернівцігаз", як і всі інші підприємства галузі, вже третій рік поспіль несе чималі збитки від провадження господарської діяльності. Крім того, зараз наша галузь перебуває в процесі суттєвого реформування, що потребує від нас великих зусиль та швидкої адаптації до нових правил гри. Однак головне те, що за підсумками минулого, надзвичайно складного року, ми справились з покладеними на нас зобов’язаннями по забезпеченню безперебійного функціонування газорозподільної системи краю,  виконали Інвестпрограму та сплатили всі необхідні відрахування до державного бюджету України", - повідомив Голова Правління ПАТ "Чернівцігаз" Віктор Горда.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся