УА АПФ розробила методику рейтингування недержавних пенсійних фондів

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів (УА АПФ) завершує роботу по впровадженню системи рейтингування недержавних пенсійних фондів. Для цього УА АПФ розробила методику рейтингування, яка передбачає порядок присвоєння рейтингових оцінок, повідомляє прес-служба УА АПФ.

Рейтингова оцінка буде оцінкою фахівців УА АПФ щодо надійності і публічності недержавного пенсійного фонду, його обслуговуючих компаній.
Основними споживачами рейтингу є клієнти недержавного пенсійного фонду, інтерес яких зосереджений на можливості повного і своєчасного виконання фондом своїх зобов'язань по договорах недержавного пенсійного забезпечення, що діють.
В ході проведення рейтингової оцінки надійності недержавного пенсійного фонду УА АПФ використовуватиме дані про фонд, надані безпосередньо фондом, відкриту інформацію державних органів регулювання, а також зведення про кон'юнктуру ринку і інших зовнішніх чинниках, отримані з інших джерел (у тому числі і з власних баз даних УА АПФ).
УА АПФ є саморегульованою організацією адміністраторів недержавних пенсійних фондів, створеною в 2006 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся