У лівійської авіакомпанії Afriqiyah немає інформації про долю пасажирів і екіпажа літака, що розбився.
Лівійська авіакомпанія Afriqiyah поки не має в своєму розпорядженні інформації про людей, які загибли або вижили при катастрофі її пасажирського літака в Тріполі. Компанія розповсюдила офіційну заяву, в якій сказано, що інцидент стався сьогодні о 6:00 за місцевим часом (7:00 за Києвом). "Нещасний випадок стався з літаком, що виконував рейс 8U771, під час посадки в міжнародному аеропорту Тріполі", - йдеться в повідомленні Afriqiyah, передає РБК.
За інформацією авіакомпанії, на борту літака знаходилися всього 104 людини - 93 пасажири і 11 членів екіпажу. "Компетентні відомства проводять пошуково-рятувальні роботи, - заявляє Afriqiyah. - На даний момент у нас немає інформації про можливі жертви або тих, хто вижив".
Раніше повідомлялося, що пасажирський літак лівійської авіакомпанії потерпів катастрофу поблизу аеропорту столиці Лівії м. Тріполі. За попередніми даними, на борту літака знаходилися 105 людей - про це повідомила телекомпанія Al-Arabiya.
Як повідомляє Associated Press з посиланням на представників авіакомпанії Afriqiyah, в Тріполі при посадці розбився літак Airbus-330, що летів з Йоханнесбургу (ПАР). Представники південноафриканського Міністерства закордонних справ вказали, що літак вилетів з Йоханнесбургу напередодні увечері і в даний час числиться як зниклий.