U.A. Inter Media Group має намір запустити новинний канал

Середа 15 січня 2014 09:52
Компанія U.A. Inter Media Group має намір запустити новий інформаційний телеканал на базі молодіжного розважального каналу Zoom.

Компанія U.A. Inter Media Group має намір запустити новий інформаційний телеканал на базі молодіжного розважального каналу Zoom. Про це повідомляє видання "Комерсант-Україна".

За даними видання, над запуском нового телеканалу, який входить до складу U.A. Inter Media Group, зараз працює частина працівників, які пішли з "Інтера".

При цьому в Нацраді з питань телебачення і радіомовлення заявили, що поки не отримували заявки про зміну формату каналу з розважального на новинний, але джерело видання, знайоме з ситуацією, підтвердило майбутнє переформатування.

"Це буде інформаційний канал у холдингу Inter Media Group. Поки складно сказати, чим він відрізнятиметься від вже існуючих інформаційних каналів. Зараз затверджується його концепція. На 15 січня заплановано перше установчу нараду, на якій буде обговорюватися це питання",- повідомила журналіст Ольга Червакова, яка пішла з "Інтера".

Крім того, канал "Інтер" повністю оновив склад редакції підсумкової програми каналу "Подробиці тижня". Її попередньому складу було запропоновано звільнитися за власним бажанням.

14 січня керівництво "Інтера" не змогло прокоментувати перестановки на каналі. "Вибачте, поки що не можу відповідати на ваші питання, займаюся ефірної сіткою",- заявив "Комерсанту" голова правління "Інтера" Єгор Бенкендорф.

Неофіційно співробітники каналу скаржаться на посилення цензури".

Нагадаємо, кадрові перестановки на каналі почалися в грудні 2013 року. Тоді з "Інтера" пішли Назім Бедіров, директор ТОВ "Національні інформаційні системи" (НІС, відповідає за новинне мовлення "Інтера"), виконавчий директор НІС Лаврентій Малазонія і Ігор Шувалов, колишній радник глави адміністрації президента і співвласника каналу Сергія Льовочкіна.

Співпраця з "Інтером" також припинили журналіст Ольга Червакова, шеф-редактор новин Олександр Пилипець, випускові редактори Віра Карайчева і Вікторія Найдьонова. Керівником НІК був призначений головний редактор каналу Антон Нікітін.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся