Тимчук: бойовики створюють на Донбасі базу для проведення диверсій

НовиниНадзвичайні події    25.01.2016 - 10:47
Фото: Дмитро Тимчук
Фото: Дмитро Тимчук

Бойовики ведуть наземну, радіотехнічну і повітряну розвідку бойових порядків сил АТО

В тактичному та оперативно-тактичному тилах українських військ на Донбасі бойовики створюють базу для проведення диверсій в майбутньому. Про це у Facebook повідомив лідер групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Як повідомляється, бойовики активно ведуть наземну, радіотехнічну і повітряну розвідку бойових порядків сил АТО - як у тактичній ланці, так і в оперативно-тактичному масштабі.

"Відзначається активність ДРГ терористів (в основному з завданням мінування місцевості); у тактичному та оперативно-тактичному тилах українських військ створюється база для проведення диверсій в майбутньому - влаштовуються численні "закладки" і "склади" з зброєю, боєприпасами і вибуховими речовинами для дій ДРГ (як тих, що "приходять", так і організовуваних "на місцях")", - йдеться в повідомленні

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що впродовж останніх діб бойовики 29 разів обстрілювали позиції сил антитерористичної операції (АТО) з різних видів зброї.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
За минулу добу бойовики 29 разів обстріляли сили АТО Бойовики сьогодні 10 разів обстріляли сили АТО на донецькому напрямку
On Top