Туск закликав назавжди закрити "Балканський маршрут" мігрантів

НовиниПолітика    24.09.2016 - 16:19
Фото: Дональд Туск висловився щодо кризи мігрантів у Європі
Фото: Дональд Туск висловився щодо кризи мігрантів у Європі
Кожен другий біженець з Сирії повернеться назад, - міністр Німеччини У Німеччині запустили програму репатріації мігрантів

На його думку, це необхідно підтвердити політично і на практиці

Президент Європейської ради Дональд Туск закликав назавжди закрити міграційний "Балканський маршрут", через який біженці нелегально потрапляли до країн Західної Європи. Про це йдеться в його заяві напередодні саміту у Відні, присвяченому питанням міграційної кризи, оприлюдненій на сайті Євроради.

"Сьогодні ми повинні обговорити, як підвищити ефективність наших дій. Ми повинні підтвердити, політично і на практиці, що західно-балканський маршрут незаконної міграції закритий назавжди. Ось чому я радий, що канцлер Керн узяв на себе ініціативу й організував цю зустріч", - зазначив Туск.

На його думку, ключ до вирішення міграційної кризи - відновлення ефективного контролю на зовнішніх кордонах Європейського Союзу.

"Очевидно, що важливою передумовою для досягнення цієї мети є тісна співпраця з нашими партнерами на Балканах і в Туреччині", - наголосив він.

Нагадаємо, у Відні (Австрія) сьогодні, 24 вересня 2016 року, проходить саміт із вирішення міграційної кризи за участі лідерів 10 європейських країн.

Читайте в розділі

Якщо Україна вийде з мінського формату, про санкції проти Росії можна забути, - Порошенко

Україна отримає безвізовий режим із ЄС наприкінці листопада, - Порошенко

Порошенко пообіцяв заповнити е-декларацію найближчим часом

On Top