ru ua

Туреччина розпочала кримінальне переслідування підозрюваних у нападі на посольство США в Анкарі

Туреччина розпочала кримінальне переслідування підозрюваних у нападі на посольство США в Анкарі Фото: наслідки нападу на посольство (twitter.com/USRealityCheck)

У справі про напад на посольство США в Анкарі є 4 підозрюваних

У справі про напад на посольство Сполучених Штатів в Анкарі розпочато кримінальне переслідування у відношенні чотирьох підозрюваних. Відповідне доручення видав міністр юстиції Туреччини Абдулхаміт Гюль, передає Daily Sabah.

Зазначається, що подозреваемые будуть притягнуті до відповідальності за "ворожі дії проти іноземного уряду" на підставі статті 306 Кримінального кодексу, яка вимагає дозволу міністра юстиції.

Підозрювані Ахмет Челіктен, Осман Гюндаш, Ерсін Байрам і Т. Б. К. брали участь у нападі на посольство 20 серпня 2018 в Анкарі.

Близько 5:30 вони з рухомого автомобіля відкрили вогонь по будівлі дипмісії. Одна з куль потрапила в приміщення для співробітників сил безпеки, які чергують біля будівлі посольства. Постраждалих немає.

Попередні дослідження показують, що підозрювані Гюндаш і Байрам зв'язувалися з терористичною організацією Фетхуллаха Гюлена (FETО) через мобільні телефони.

Як повідомляло РБК-Україна, після інциденту влада у Туреччині засудила обстріл поста безпеки біля посольства США, який стався у понеділок, 20 серпня.